← Aktualności
Informacje organizacyjne dot. zawodów III stopnia

Zawody odbędą się w Końskich w dniach 3 i 4 kwietnia 2024 r. (środa, czwartek) w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie przy ul. Sportowej. Rozpoczęcie zawodów o godz. 9. Uroczyste zakończenie LXXV Olimpiady Matematycznej odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2024 o godz. 11 w Ośrodku Wypoczynkowym Łucznik w Sielpi.

Wszyscy uczestnicy zawodów stopnia III mają zagwarantowane wyżywienie oraz zakwaterowanie od dnia 2 kwietnia (kolacja) do dnia 6 kwietnia (obiad) oraz zwrot kosztów podróży (II klasa, pociąg pospieszny lub ekspresowy albo autobus; należy zachować bilety).

Opiekunów uczniów należy zgłaszać do dnia 25 marca br. droga mailową na adres halina.malek10@gmail.com.

Prosimy zgłaszać się w dniu 2 kwietnia od godz. 15 w miejscu zakwaterowania tj. w Ośrodku Wypoczynkowym Łucznik w Sielpi.

Bardzo prosimy o wypełnienie załączonej ankiety do dnia 20 marca.