Gdańsk
GD1MateuszAndryszak3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD2JuliuszBanecki3Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD3KacperBober3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD4JanBorowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD5TymonCichocki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD6BartłomiejCzarkowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD7MariannaGołębiewska2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD8ArturKamieniecki3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD9FilipKapała2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD10EmilKisielewicz3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD11PiotrKitowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD12BartłomiejKojacz2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD13AntoniKostarczyk2V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w SłupskuSłupsk
GD14MichałKostyk3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD15JanKrupiniewicz2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w SłupskuSłupsk
GD16IgnacyKucharski3Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD17KrzysztofKujawa2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD18KajetanLewandowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD19MateuszMroczka3II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego Gdańsk
GD20DamianNiemczyk3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD21DobromirNowak3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD22ZuzannaOssowska2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD23JustynaPalikowska3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD24BorysPasławski3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuGdańsk
GD25JakubPniewski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD26WojciechRaczuk2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD27PawełSadowski3Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew
GD28MichałSajkowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD29MateuszScharmach3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD30JakubSiemaszko3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD31OlgierdSkromak3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD32DominikSmater2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD33AntoniStachowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD34FranciszekSulima3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD35JanTryka3Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD36MichałWiliński3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD37FranciszekWitt2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
Katowice
KA1SławomirAdamczyk2Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w SławkowieSławków
KA2JustynaBaczyńska3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KatowicachKatowice
KA3WitoldCender3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA4MichałCiapka2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA5JakubCzyż3I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w CieszynieCieszyn
KA6BenedyktDługosz2Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Cogito w ŻywcuŻywiec
KA7BartoszFober3I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA8MateuszGabzdyl2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA9PawełGadziński3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA10PiotrGórecki2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA11MichałHoffmann2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA12KamilJaromin3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA13BłażejKapkowski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA14JakubKądziołka3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
KA15AdamKonior2II Liceum Ogólnokształcące im. A. F. ModrzewskiegoRybnik
KA16KacperKopeć2I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MysłowicachMysłowice
KA17MarekKoprowski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA18MichałKruzel3Liceum Ogólnokształcące im. Majora Henryka Sucharskiego w MyszkowieMyszków
KA19PiotrKubicki2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA20AntoniKucharski2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KatowicachKatowice
KA21JakubKural3II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w JaworznieJaworzno
KA22MagdalenaKycler2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA23PawełLamża3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA24MichałMańka2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA25JakubMatyja2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA26JakubMikusek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA27EwaMisztal2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA28EmiliaModrzewska2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
KA29JakubNowrotek2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA30MichałOchenduszkiewicz3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA31KrzysztofPalatyński2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA32SergiuszPolak2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA33MateuszPrzebieracz2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA34MarcelinRaczek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA35BartłomiejRozenberg2IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w CzęstochowieCzęstochowa
KA36JoannaRudnicka2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA37DawidSiekański2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA38JarosławSocha3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA39WojciechSocha3Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieChorzów
KA40PrzemysławSzewczak3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA41AdamSzwaja2IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w SosnowcuSosnowiec
KA42KajetanTomaszewski3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
KA43KacperTracz3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA44MichałTrojanowski3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA45MichałWarmuz2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA46MagdaWójtowicz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA47MarcinWykpis2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA48JanZakrzewski2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
Kraków
KR1KonradArmatys2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR2JakubAugustyn3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR3MariamBaghdasaryan2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR4HubertBernacki2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR5PiotrBorodako2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR6MateuszBrylski2Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w KętachKęty
KR7MaciejBrzozowski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR8JanChatłas3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR9KacperCienkosz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR10JakubCisło3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR11PiotrDomagała3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR12GabrielaDumańska2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR13SzymonDziewoński1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR14JuliaFilip3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR15SzymonGaczoł2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR16JakubGonera2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR17JanGurgul2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR18BartoszHanc3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR19MichałHorodecki3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR20ZuzannaIwan2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR21PaulinaJabłońska1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR22KacperJachym2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR23PawełJarosz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR24FilipJasionowicz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR25GrzegorzJuszczyk2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR26RobertKluszczyński1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR27MajaKokot2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR28RafałKrajewski-Siuda3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR29KarolKubek2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR30KacperKuca3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR31MichałLipiec1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR32StanisławMajchrzak3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR33MateuszMirecki4Technikum Łączności Nr 14 im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuKraków
KR34WiktorMiśkowiec3Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Skłodowskiej-CurieSucha Beskidzka
KR35MichałNożkiewcz3I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w LimanowejLimanowa
KR36KacperPaciorek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR37MichałPajda3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR38AleksandraPasieka3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR39StanisławPawelec1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR40GabrielaPietras2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR41JakubPietraszek3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR42BartoszProcyk2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR43JanRadomiński-Lasek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR44MateuszRajs2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR45MikołajRams2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR46SzymonRybski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR47GrzegorzRyn2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR48KrzysztofSalata2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR49TymoteuszSiemieniuk2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR50StanisławSieniawski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR51WitoldSikora2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR52AntoniSkoczypiec3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR53KacperStankiewicz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w KrakowieKraków
KR54WitoldStrzeboński3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR55AdrianŚwierczek3Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów w Nowym SączuNowy Sącz
KR56IzabelaTylek3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR57EmiliaWaszkielewicz2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR58TomaszWawrzycki3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
KR59JakubWąs3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR60MaksymilianWdowiarz -Bilski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR61TomaszWięcek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR62MaciejZiobro2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR63RadosławŻak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR64BartoszŻbik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
Lublin
LU1PiotrBlinowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU2Hubert ArminCielica2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU3EmiliaDębicka3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU4GrzegorzDolanowski2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU5KamilFahmi Amin3IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LublinieLublin
LU6AleksandraFutera2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU7MichałGanczarenko3IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LublinieLublin
LU8RobertGrigoryan2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU9JakubGrzywaczewski3II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin
LU10MikołajKuziuk2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU11MarekLisowski3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU12PiotrŁaba2I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj
LU13EmilŁasocha3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU14PiotrMaksymiuk2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU15JakubMazur2III Liceum Ogólnokształcące im. Unii LubelskiejLublin
LU16KorneliuszObarski2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU17BłażejOsmałek2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU18SzymonPiętas2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU19ŁukaszPróchniak8Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU20JanRossa3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU21JanSidor2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU22KonstantySmolira1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU23DawidSzewczak3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU24RadosławSzewczyk3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU25MaciejSzymański2I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we WłodawieWłodawa
LU26MateuszTkaczyk3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU27LiwiaWróblewska3II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin
Łódź
LO1FilipBachanek2II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w KońskichKońskie
LO2GracjanBarski2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO3PiotrCzyżewski2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO4RobertGlück12Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu ŁódzkiegoŁódź
LO5BartoszGłowacki2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO6WojciechGrot2II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w KońskichKońskie
LO7MichałHudobski2I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we WłoszczowieWłoszczowa
LO8AugustJeziorny2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO9PiotrKuc2I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej w KielcachKielce
LO10MichałKwiatkowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO11JakubLewandowski3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO12StanisławMarciniak2XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziŁódź
LO13PiotrMiernik1Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachKielce
LO14MateuszPałucki2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO15AlbertPiekarksi2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO16MaciejPietrzyk1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO17DominikaRadaszewska2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO18MichałStępień2Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachKielce
LO19IgorSwat3Zespół Szkół Nr 2 w OpatowieOpatów
LO20KrystianSzelest1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO21KrzysztofSzostek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziŁódź
LO22SzymonTobiasz1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO23SzymonTuz3II Liceum Ogólnokształcące im. Jana ŚniadeckiegoKielce
LO24JakubWojna3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO25KajetanWoskresiński3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO26MateuszWójcicki2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
Poznań
PO1CezaryBotta3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO2MichałChojnacki3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO3LudwikCichoń2Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w PoznaniuPoznań
PO4MateuszDokowicz3III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO5MajaDutkiewicz2III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO6PawełFelcyn3Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoPiła
PO7KacperIwicki3I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w PilePiła
PO8KosmaKasprzak2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
PO9KajetanKucharski2III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO10KarolMusieliński1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO11MikołajNowak3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO12MichałPiechota2III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaKalisz
PO13AntoniRajtar2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO14MaksymRatajczyk3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO15MichałRedmer2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO16NataliaSiwek2II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuPoznań
PO17Aleksandra MariaStrzelecka2Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w JarocinieJarocin
PO18GrzegorzŚwiąder3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO19OliwierUrbański3VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami dwujęzycznymiPoznań
Rzeszów
RZ1GabrielAntas3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleJasło
RZ2ArkadiuszBabiarz2IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
RZ3MartaBukowińska2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ4FilipCiebiera11Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ5RomanGicala2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ6JakubHarchut2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ7AndrzejJabłoński11Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ8KarolJurasz3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ9SzymonKamiński2II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-KuliRzeszów
RZ10JakubKępka3Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w RopczycachRopczyce
RZ11KacperKraśnik2II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w PrzemyśluPrzemyśl
RZ12OskarKuliński11Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ13DawidLitwiniec1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ14FilipManijak1Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ15TomaszMartyński2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuMielec
RZ16KrzysztofNawrocki3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ17KajetanOżóg11Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ18Daniel FranciszekPazdro2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuMielec
RZ19JózefPelc2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ20MaciejPięta3Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w RopczycachRopczyce
RZ21MaciejSanocki3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ22AdamSocha2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ23KrzysztofSycz3Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ24KacperSzczepanik2II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-KuliRzeszów
RZ25FranciszekUngeheuer2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ26WojciechWójcik2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuMielec
RZ27JakubZając2Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ28BartoszZięzio3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
Szczecin
SZ1AlicjaAbramczuk2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ2HelenaArendacz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ3MateuszBogdan3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
SZ4KamilDalidowicz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ5OskarDąbkowski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ6DamianDąbrowski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ7NorbertDąbrowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ8PiotrDudziak2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ9CezaryGaliński2II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
SZ10MikołajGładkowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ11PawełHaszler2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ12ZuzannaKawczyńska2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ13MateuszKlepacki3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ14FranciszekKobus3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ15HubertKosior2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ16MichałKrok2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ17ZofiaKrok1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ18MaksymilianŁukaszewski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ19DamianMakowski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ20MartynaMochol2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ21BarbaraNowak2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ22JakubOganowski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ23JakubOwsianowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ24MichałPapajewski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ25AntoniParus2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ26MiłoszPluciński3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ27MikołajPrzepiórski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ28HelenaRafałowicz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ29PiotrSobczyk2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ30SzymonŚcibior1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ31JarowitŚledziński2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ32MarcinTabisz3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ33BartoszTatys3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
SZ34PiotrTyrakowski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana CzarnieckiegoSzczecin
SZ35SzymonUrban3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ36FilipWilkowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ37ŁukaszWodnicki3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ38OliwiaWojtkowiak2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ39JanZłotopolski-Pirczewski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ40AlicjaŻebiałowicz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
Toruń
TO1MichaelAnderson2IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuToruń
TO2AnnaBachry3Gimnazjum nr 23 i Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Marii i Georga Dietrichów w OlsztynieOlsztyn
TO3KarolBaciński2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO4JagodaBobińska3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO5NikodemGapski2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO6MartaHering-Zagrocka2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO7JakubIzdebski2I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w OlsztynieOlsztyn
TO8JoannaJabczyńska2Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w ChełmnieChełmno
TO9MikołajKacperski2II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguElbląg
TO10MiłoszKutyła3I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila NorwidaBydgoszcz
TO11TymoteuszKwieciński3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO12KrzysztofPałucki3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO13WeronikaPiecuch3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO14JakubProboszcz3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO15JakubProkopczyk3Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we WłocławkuWłocławek
TO16TomaszPuczel2II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztyn
TO17MarcinWelter3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuToruń
TO18MikołajZakrzewski3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
Warszawa
WA1ZofiaAdamowska1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA2JakubBachurski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA3KacperBal3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA4JakubBartecki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA5TomaszBasiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA6MieszkoBaszczak12Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1Warszawa
WA7KubaBereza2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA8DominikBereżański3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA9DanielBernatowicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA10AntoninaBiałynicka-Birula3Bednarska Szkoła RealnaWarszawa
WA11BogdanBłędziński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA12MichałBroda2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA13MarcelChwiałkowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA14MikołajCudny2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA15KonradCzarnecki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA16MaksymilianDac3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA17AdamDankowiakowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA18MartaDawidowska11XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA19MagdalenaDoleśniak2XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w WarszawieWarszawa
WA20MariaDrążkiewicz3VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w RadomiuRadom
WA21MikołajDziok3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA22DominikDziuda2CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w WarszawieWarszawa
WA23JakubDziura3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA24JanEbing2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA25JerzyGamdzyk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA26DominikGaweł2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA27IgnacyGębuś2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA28KrzysztofGłowiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA29PaulGraczyk3Lycée International de Saint-Germain-en-LayeSaint Germain en Laye, Francja
WA30PiotrGrynfelder3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA31WitoldGryżewski1Akademeia High SchoolWarszawa
WA32KrzysztofGuzik3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA33AndrzejGwiazda2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA34JanGwiazda1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA35MironHunia2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA36PiotrJakimiuk3II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA37BartoszJaźwiec2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA38JanKaczmarek3XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoWarszawa
WA39SzymonKałużny3IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny HoffmanowejWarszawa
WA40PawełKiełmiński3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA41KrystynaKiersnowska2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA42IgorKlimczak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA43JakubKłos3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
WA44AntoninaKocimowska1IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny HoffmanowejWarszawa
WA45JanKolipiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA46JakubKośmicki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA47JanKot2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA48SzymonKotarba2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA49MateuszKowal3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA50GabrielaKrawczyk2XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA51KacperKrawiec3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA52MichałKrupa2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA53PiotrKucharczyk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA54TymoteuszKucharek2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA55AdamKurek3Technikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
WA56KacperKuźmiuk2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA57JulianKwiatkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA58MiłoszKwiatkowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA59JuliaLe Bihan2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA60Mateusz DamianLeśniewski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA61KrzysztofLis3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA62JakubŁapiński11XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA63ŁukaszŁopacki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA64Hai AnMai2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA65DominikMandes3XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana ŻeromskiegoWarszawa
WA66RyszardMarkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA67Piotr JanMarszalik2I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
WA68MiłoszMatraszek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA69AliaksandrMelnikau1I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
WA70PatrykMichalski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA71KubaMierzwiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA72JakubMościcki2XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA73JanMożański2LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego WitkiewiczaWarszawa
WA74SzymonMrozicki3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA75MiłoszMuszyński2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA76AdamNaskręcki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA77Tue AnhNguyen2IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny HoffmanowejWarszawa
WA78FilipNogaj3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
WA79KarolNowohoński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA80WeronikaOkuniewska3Liceum Ogólnokształcące im. Salvadora Dalego w WarszawieWarszawa
WA81UrszulaOlszewska2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA82KacperOmieliańczyk2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA83OskarOpas1Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w MilanówkuMilanówek
WA84MichałOrżanowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA85MariaPańkowska2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w BiałymstokuBiałystok
WA86StanisławPańkowski2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA87UrszulaPapiernik2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA88MichałParadowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA89MichałPastuszak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA90JakubPękala2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA91HugoPiber-Dąbrowski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA92MateuszPiekarczyk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA93PawełPielasa2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA94KamilPilkiewicz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA95PiotrPływacz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA96AntoniPrzybylik2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA97KacperPtaszek2Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w MilanówkuMilanówek
WA98MateuszPuncewicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA99DawidRatyński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA100PatrykRogalski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA101JanRoguwski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA102TymoteuszRomanowski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa
WA103JakubRymarski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA104MateuszSawicki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA105KornelSikora3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA106KrzysztofSikora3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA107KrzysztofSkarżycki3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA108ŁukaszSkiba2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA109MichałSłoniewski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA110JakubSłowikowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA111ŁukaszSmoliński3Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
WA112MichałSobczak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA113DanielSoboński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA114RobertSoboński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA115FranciszekSobota2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA116DanielaSpurtacz10XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA117BarbaraStaszewska2II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
WA118IgorStaszkiewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA119MichałStawarz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA120BartoszStopczyński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA121MarcinStopka2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA122JanStrzeszyński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA123ŁukaszSzczurek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA124JerzySzempliński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA125KatarzynaSzkryl11Lyceum №208 w KijowieKijów, Ukraina
WA126SzymonSzmigielski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA127BartoszSzostakiewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA128HubertSzymański2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA129StefanŚwierczewski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA130JanŚwięszkowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA131KrzysztofTerlecki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA132UladzislauTsitavets2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA133Linh TraVu2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA134HubertWach10XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA135MaciejWach3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA136ArturWalczak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA137JuliaWalczuk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA138AleksanderWalenciak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA139JanWangrat3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA140KacperWasiak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA141DominikWawszczak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA142KamilWawszczak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA143ZuzannaWerner3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA144PiotrWojtala3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA145ArturWojtuszkiewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA146MichałWójcik2Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w KoszarawieKoszarawa
WA147FranciszekWrzosek2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA148MaciejWychowański1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA149JanZając3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA150SzymonZajdel2II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
WA151JacekZaleski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA152BartoszZąbkowski2Technikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
WA153MarekZbysiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA154KrzysztofZdon2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA155StanisławZieliński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
Wrocław
WR1ŁukaszBesuch2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR2KalinaBiałek2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR3AntoniBuraczewski2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR4BartłomiejBychawski2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR5BartoszChomiński3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR6GrzegorzCiepłucha2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR7ŁukaszGłogowski2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR8MichałHiszpański2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Marii Konopnickiej w OpoluOpole
WR9ŁukaszJałocha3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR10ŁukaszJaniak3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR11ZuzannaKiczak3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR12MichałKorniak2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Marii Konopnickiej w OpoluOpole
WR13JakubKozłowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
WR14MonikaŁysiak3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Marii Konopnickiej w OpoluOpole
WR15KacperMisiaszek3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR16MateuszOlszewski2Liceum Ogólnokształcące Nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego we WrocławiuWrocław
WR17MichałOpala2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR18ŁukaszOrski3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR19StanisławOsajda3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR20MateuszPadarz3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR21LidiaPodoluk2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR22JeremiaszPreiss2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR23FilipRabiega3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR24StanisławReda3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR25JakubRudzik2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR26MichałRząsa3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR27WojciechSobiński2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR28KatarzynaStasińska3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
WR29GrzegorzSuwaj3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR30JoannaSuwaj2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR31BartoszSzachniewicz3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR32KrzysztofSzymański2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR33JadwigaŚwierczyńska3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR34AndrzejTyc3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
WR35OlgaZaborska3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR36CyprianZiółkowski2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR37PiotrZug3I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w OleśnieOlesno