Gdańsk
GD1MateuszAbdryszak2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD2IgnacyAlwasiak3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD3JuliuszBanecki2Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD4WojciechBaranowski3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD5JakubBatkiewicz3Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD6MaciejBlock3VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w GdyniGdynia
GD7KacperBober2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD8JanBorowski1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD9MateuszBorowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD10TymonCichocki1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD11SebastianCzajkowski3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD12ArkadiuszCzarkowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD13BartłomiejCzarkowski1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD14StanisławCzech1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD15AdrianDybowski1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD16MariannaGołębiewska1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD17MikołajGórlikowski3Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD18KrzysztofHajderek3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD19MikołajHang3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD20KacperHarasimowicz3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD21ArturKamieniecki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD22GabrielKiciński3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD23EmilKisielewicz2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD24BartłomiejKojacz1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD25MichałKostyk2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD26JanKowalina3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD27TomaszKowara2Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD28KacperKrzywicki3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD29HubertKsiążek3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD30KajetanLewandowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD31MichałMgeładze-Arciuch3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD32MarcinMordecki3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD33MichelNabayaogo3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD34DamianNiemczyk2XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD35ZuzannaOssowska1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD36JustynaPalikowska2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD37OlgaPalikowska8Sopocka Autonomiczna Szkoła PodstawowaSopot
GD38BorysPasławski2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuGdańsk
GD39WojciechPaupa3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD40MaciejRaczuk3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD41WojciechRaczuk1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD42AntoniRuciński3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD43PawełSadowski2Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew
GD44MichałSajkowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD45MateuszScharmach2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD46JakubSiemaszko2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD47OlgierdSkromak2XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
GD48AntoniStachowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD49FranciszekSulima2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD50JanTlałka2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuGdańsk
GD51JanTryka2Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
GD52MichałUmiński3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD53MichałWiliński2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD54JakubWinter3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD55FranciszekWitt1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD56FilipWłasów3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD57JakubZagożdżon3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD58MikołajZaorski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
GD59JakubZarzycki3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
Katowice
KA1SławomirAdamczyk1Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w SławkowieSławków
KA2JustynaBaczyńska2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KatowicachKatowice
KA3DorotaBujak3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA4MichałCiapka1V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA5JakubCzyż2I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w CieszynieCieszyn
KA6BartłomiejDudek1I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA7MateuszGabzdyl1V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA8PawełGadziński2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA9PiotrGórecki10I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA10MichałHoffmann1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA11PiotrIgnacy3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA12AdamJelinski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA13MarcinJędrych3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego STO w KatowicachKatowice
KA14JakubKądziołka2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
KA15MartaKładź3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA16KacperKopeć1I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w MysłowicachMysłowice
KA17MarekKoprowski1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA18MichałKruzel2Liceum Ogólnokształcące im. Majora Henryka Sucharskiego w MyszkowieMyszków
KA19MarcinKubacki3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
KA20SzymonKubica3I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA21PiotrKulisz2Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w LublińcuLubliniec
KA22JanKuś3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA23MagdalenaKycler1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA24PawełLamża2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA25BartłomiejLeks2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
KA26AleksandraLewandowska3I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w TychachTychy
KA27RafałLoska3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA28PiotrLudynia3I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w TychachTychy
KA29MichałMańka1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA30KlaudiuszMękarski3IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w CzęstochowieCzęstochowa
KA31EwaMisztal1I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA32EmiliaModrzewska1III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
KA33MichałOchenduszkiewicz2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA34MateuszOrzeł3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA35KrzysztofPalatyński1I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA36MateuszPrzebieracz1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA37JoannaRudnicka1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA38WojciechSocha2Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieChorzów
KA39AdamSzeruda3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
KA40PrzemysławSzewczak2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA41AdamSzwaja1IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w SosnowcuSosnowiec
KA42KacperTracz2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA43MarcinTraskowski3Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieChorzów
KA44MichałWarmuz1I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA45JakubWisła3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
KA46AntoniWójtowicz1II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii KonopnickiejKatowice
KA47MagdaWójtowicz2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA48MarcinWykpis1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
KA49AleksandraZachorowska2I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
KA50JanZakrzewski1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
Kraków
KR1JakubAdamek3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR2PiotrAksamit3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR3JakubAugustyn2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR4DominikBałaban3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR5PiotrBorodako1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR6MaciejBrzozowski1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR7MikołajBułka3Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w KrakowieKraków
KR8JanChatłas`2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR9DominikChmura3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR10KacperCienkosz2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR11JakubCisło2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR12PawełDerbisz2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR13MikołajDuch3I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieTarnów
KR14PiotrDziedzic3I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w LimanowejLimanowa
KR15JuliaFilip2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR16SzymonGaczoł1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR17KrystynaGasińska3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR18DanielGoc3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR19MichałHorodecki2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR20KacperJachym1III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR21DawidJanik3I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w GorlicachGorlice
KR22IgaJanik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR23MichałJarząbczyk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR24FilipJasionowicz2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR25PiotrKamiński3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR26AnnaKantor3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR27MajaKokot1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR28FilipKonieczny3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR29RafałKrajewski-Siuda2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR30PiotrKubaty3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR31KacperKuca2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR32StanisławMajchrzak2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR33ZuzannaMarkiewicz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR34TomaszMazur12V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR35KatzperMichno3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR36MateuszMirecki3Technikum Łączności Nr 14 im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuKraków
KR37AndrzejMorawa3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR38WojciechMura3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
KR39PawelNosal3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR40MateuszNowak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR41MichałNowak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR42KacperPaciorek1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR43MichałPajda2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR44AleksandraPasieka2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR45MarcinPawłowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR46GabrielaPietras1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR47JakubPietraszek2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR48AndrzejPietraszkiewicz3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR49JakubPodolak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR50PatrykPrus3Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w AndrychowieAndrychów
KR51RafałPyzik3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR52JanRadomiński-Lasek1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR53MateuszRajs1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR54MikołajRams1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR55GrzegorzRyn1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR56KrzysztofSalata1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR57ZofiaSalata3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR58TymoteuszSiemieniuk1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR59StanisławSieniawski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR60WitekSikora1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR61JakubSiuta3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR62AntoniSkoczypiec2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR63LudwikSkowronek3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR64BartłomiejSłupik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR65KarolStrama3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR66WitoldStrzeboński2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
KR67DawidSula3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR68MichałSzewc3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR69TomaszŚlusarczyk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR70BeniaminŚniegowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR71AdrianŚwierczek2Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów w Nowym SączuNowy Sącz
KR72KacperTopolski3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w OlkuszuOlkusz
KR73IzabelaTylek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR74MaciejWarcholak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR75TomaszWawrzycki2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
KR76JakubWąs2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
KR77MaksymilianWdowiarz - Bilski1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR78MateuszWejman3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR79KrzysztofWójcik2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR80MariaWysogląd3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR81MichałZarębski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR82HubertZięba3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR83MaciejZiobro1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR84RadosławŻak2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
KR85MarekŻuwała2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
Lublin
LU1SebastianBartuzi3II Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w PuławachPuławy
LU2PiotrBlinowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU3Jagoda MariaBracha3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU4MichałCzapnik3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU5MikołajDżugaj3II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w KraśnikuKraśnik
LU6PatrykGreszta3III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w ZamościuZamość
LU7RobertGrigoryan1I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU8PhilipHart2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU9WojciechJasiński3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU10JanKlimczak3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU11MikołajKuziuk1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU12MarekLisowski2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU13PiotrŁaba1I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj
LU14EmilŁasocha2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU15PiotrŁukasiewicz3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU16PiotrMaksymiuk1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU17KorneliuszObarski1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU18BłażejOsmałek1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU19MartynaOsmałek3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU20MarekPawłowski3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU21AlicjaPietrzak3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU22JanRossa2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU23JakubRudnik2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU24KonstantySmolira8Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Europejczyk" w SzerokiemSzerokie
LU25JakubSprawka3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
LU26DawidSzewczak2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
LU27RadosławSzewczyk2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
LU28LiwiaWróblewska2II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin
Łódź
LO1KamilChrząszczyk3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO2TymoteuszDomeradzki3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziŁódź
LO3RobertGlück1Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu ŁódzkiegoŁódź
LO4BartoszGłowacki1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO5WojciechGrot1II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w KońskichKońskie
LO6JakubJagiełła3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO7AugustJeziorny1Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO8PiotrKuc1I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej w KielcachKielce
LO9MichałKwiatkowski1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO10JakubLewandowski2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO11Michał PiotrLipiec8Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w ŁodziŁódź
LO12NataliaOżarek3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO13MateuszPałucki1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO14DominikaRadaszewska1Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO15SzymonRusiecki3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO16PiotrRysiński3VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w KielcachKielce
LO17MateuszSabat3Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachKielce
LO18PaulinaSkalik3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO19AndrzejStarzyk3Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachKielce
LO20MichałStępień1Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachKielce
LO21IgorSwat2Zespół Szkół Nr 2 w OpatowieOpatów
LO22KrzysztofSzostek2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziŁódź
LO23SzymonTuz2II Liceum Ogólnokształcące im. Jana ŚniadeckiegoKielce
LO24KajetanWoskresiński2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejŁódź
LO25MateuszWójcicki1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
LO26PiotrZygmunt3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu ŁódzkiegoŁódź
Poznań
PO1NataliaAdamska3I Liceum Ogólnokształcące w SzamotułachSzamotuły
PO2CezaryBotta2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO3MichałChojnacki2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO4MateuszDokowicz2III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO5PiotrDudziak3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO6ZofiaGołaska3Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w PoznaniuPoznań
PO7KacperIwicki2I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w PilePiła
PO8MateuszJończak3I Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
PO9KosmaKasprzak1XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-JeziorańskiegoPoznań
PO10MichałKierul3II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w LesznieLeszno
PO11NataliaNowak1III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO12MaksymRatajczyk2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO13MichałRedmer1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO14NataliaSiwek1II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuPoznań
PO15AntoniSolarski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO16MarcinSzwarc3Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej w PoznaniuPoznań
PO17KlaudiaTarabasz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
PO18StefanZbąszyniak3III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
PO19PatrykZubilewicz3Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoPiła
Rzeszów
RZ1GabrielAntas2I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleJasło
RZ2AleksandraBazan3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ3DanielBlok3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w JarosławiuJarosław
RZ4MałgorzataBugała3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleJasło
RZ5MartaBukowińska10Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ6DominikBysiewicz3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ7FilipCiebiera1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ8GrzegorzCzarnecki3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleJasło
RZ9MironCzech2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
RZ10RomanGicala1I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ11JakubGładysz3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ12JakubHarchut10Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ13KacperHebda2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
RZ14KamilHerbetko3I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji NarodowejSanok
RZ15RobertHiggins3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
RZ16AndrzejJabłoński10Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ17KarolJurasz2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ18AlicjaJurzysta2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ19KarolKąkol4Technikum Nr 6 w RzeszowieRzeszów
RZ20AleksandraKowalska3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ21KrzysztofLembryk3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ22MichałMachowski3Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała
RZ23RadosławMalec2IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w RzeszowieRzeszów
RZ24PatrykMarszałek3Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ25KingaMazgaj2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ26AnnaMoroń9Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ27KrzysztofNawrocki2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ28KajetanOżóg10Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ29DanielPawlak2Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ30JózefPelc8Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ31FilipRożnowski3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
RZ32WiktorRożnowski2IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w RzeszowieRzeszów
RZ33MaciejRut3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ34PawełSajdak3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ35MaciejSanocki2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ36MaksymilianSmoliński2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
RZ37AdamSocha1I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ38SebastianSpyrzewski3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
RZ39JustynaStępień3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ40KrzysztofSycz2Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ41KacperSzczepanik1II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-KuliRzeszów
RZ42KamilaUndas3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w DębicyDębica
RZ43MateuszWiniarski3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
RZ44JakubZając9Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
RZ45JanZiętek3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
RZ46BartoszZięzio2Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRzeszów
Szczecin
SZ1AlicjaAbramczuk1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ2HelenaArendacz1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ3KamilDalidowicz9XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ4OskarDąbkowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ5DamianDąbrowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ6PiotrDudziak1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ7MikołajGładkowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ8KornelHowil3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ9MateuszJanaszkiewicz3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ10JustynaJaworska3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ11ZuzannaKawczyńska1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ12MateuszKlepacki2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ13FranciszekKobus2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ14HubertKosior1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ15OlafKrupiński0XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ16MaksymilianKuchta2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
SZ17JakubKusyk3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ18KevinMakarewicz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ19MarekMakochon1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ20DamianMakowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ21MartynaMochol1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ22BarbaraNowak1V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin
SZ23TomaszNowak3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ24JakubNowakowski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ25JakubOganowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ26AleksandraOlechowska2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ27JakubOwsianowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ28MichałPapajewski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ29HubertPawlusiński3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ30MiłoszPluciński2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ31MikołajPrzepiórski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ32HelenaRafałowicz1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ33WiktorRydygier3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ34PawełSkierś3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ35PiotrSobczyk1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ36MarlenaSołtysińska2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ37MichałStaniewski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ38JerzyStempiński3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ39JarowitŚledziński1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ40MarcinTabisz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ41BartoszTatys2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
SZ42IwanTswigun3I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeZielona Góra
SZ43PiotrTyrakowski2VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana CzarnieckiegoSzczecin
SZ44SzymonUrban2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ45FilipWilkowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ46ŁukaszWodnicki2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ47OliwiaWojtkowiak1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ48KacperZieniuk3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ49JanZłotopolski-Pirczewski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
SZ50AlicjaŻebiałowicz1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
Toruń
TO1AnnaBachry2Gimnazjum nr 23 i Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Marii i Georga Dietrichów w OlsztynieOlsztyn
TO2KarolBaciński1Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO3ArkadiuszBielak2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO4JagodaBobińska2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO5MaciejCurulak1Gimnazjum nr 23 i Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Marii i Georga Dietrichów w OlsztynieOlsztyn
TO6WojciechDrozd3Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO7AleksandraGórska2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO8MartaHering-Zagrocka1Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO9KingaHernet2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO10JakubIzdebski1XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga DietrichówOlsztyn
TO11WiktorJaśniak3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyBydgoszcz
TO12MarcelJoda2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO13ZuzannaKaczorek3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuToruń
TO14PawełKnut3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuToruń
TO15NataliaKonopka2II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztyn
TO16NataliaKrupińska3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w GrudziądzuGrudziądz
TO17TymoteuszKwieciński2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO18NataliaOlszewska3I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila NorwidaBydgoszcz
TO19WeronikaPiecuch2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO20JakubPilimon3II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguElbląg
TO21JakubProboszcz2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO22TomaszPuczel1II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztyn
TO23MonikaRasz3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyBydgoszcz
TO24DamianWardziński2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
TO25MarcinWelter2IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuToruń
TO26JakubWiniarski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyBydgoszcz
TO27MajaWiśniewska3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w GrudziądzuGrudziądz
TO28AdamWojciechowski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyBydgoszcz
TO29MikołajZakrzewski2Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
Warszawa
WA1ZofiaAdamowska8Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w WarszawieWarszawa
WA2AdamAntończak3III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w WołominieWołomin
WA3JakubBachurski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA4AnnaBajorek1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA5MaciejBajorek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA6KacperBal2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA7JakubBaranowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA8AdamBarański3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA9TomaszBasiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA10DominikBereżański2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA11DanielBernatowicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA12BogdanBłędziński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA13AleksanderBosek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA14WiktorChmielewski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA15KarolChojnacki3Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuPłock
WA16MarcelChwiałkowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA17KonradCzarnecki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA18MaksymilianDac2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA19AdamDankowiakowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA20JanDobrakowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA21MagdalenaDoleśniak1XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w WarszawieWarszawa
WA22MariaDrążkiewicz2VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w RadomiuRadom
WA23JowitaDrozdowicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA24JakubDziura2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA25JanEbing1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA26JerzyGamdzyk2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA27IgnacyGębuś1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA28MaciejGiembicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA29KrzysztofGłowiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA30MieszkoGrodzicki3VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w RadomiuRadom
WA31MichałGrudzień3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA32PiotrGrynfelder2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA33AndrzejGwiazda1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA34MałgorzataGwiazda3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA35StanisławHauke3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA36MironHunia1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA37PiotrJakimiuk2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA38SzymonJakubicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA39BartoszJaźwiec1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA40ArturKadłubowski3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA41SzymonKałużny2IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny HoffmanowejWarszawa
WA42IgorKamiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA43PawełKazbieruk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA44PiotrKępczyński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA45PawełKiełmiński2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA46KrystynaKiersnowska1II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA47GrzegorzKiersnowski3II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA48IgorKlimczak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA49MateuszKowal2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA50PiotrKucharczyk2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA51TymoteuszKucharek1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA52MateuszKujawski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA53MiłoszKwiatkowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA54KacperLewandowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA55KrzysztofLis2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA56JakubŁapiński10XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA57ŁukaszŁopacki11XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA58Hai AnMai1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA59JanMałaśnicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA60DominikMandes2XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana ŻeromskiegoWarszawa
WA61MarcelinaMarjankowska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA62Ryszard JanuszMarkowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA63PiotrMarszalik1I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
WA64PatrykMichalski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA65MikołajMilke3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA66TomaszModzelewski3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyŁomża
WA67SzymonMrozicki2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA68ErykMuchorowski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA69MajaNamysłowska3XVII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoWarszawa
WA70AdamNaskręcki1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA71FilipNogaj2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
WA72FranciszekNowak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA73ZofiaOgonek3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA74WeronikaOkuniewska2XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoWarszawa
WA75KacperOmieliańczyk1II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA76MichałOrżanowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA77KrzysztofOstrowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA78IgorPalusiński3XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoWarszawa
WA79StanisławPańkowski1II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
WA80MichałPastuszak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA81AnnaPawłowska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA82HugoPiber-Dąbrowski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA83MateuszPiekarczyk2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA84PawełPielasa1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA85WitoldPietroń3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA86KamilPilkiewicz2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA87JakubPiotrowicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA88MateuszPolakowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA89PiotrPomagalski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA90AntoniPuch3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA91MateuszPuncewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA92AndrzejRadzimiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA93DawidRatyński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA94PatrykRogalski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA95JakubRymarski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA96AndrzejSijka3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA97KornelSikora2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA98KrzysztofSikora2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA99MichałSłoniewski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
WA100JakubSłowikowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA101ŁukaszSmoliński2Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
WA102SzymonSobczak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA103DanielSoboński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA104JanSosnowski3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA105MateuszSoszyński3V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa PoniatowskiegoWarszawa
WA106DanielaSpurtacz9XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA107AleksanderSzewczyk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA108SzymonSzmigielski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA109JanSzot3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA110MichałSzwej3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA111JuliaŚladowska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA112PiotrTrzeciak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA113ArturWalczak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA114AleksanderWalenciak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA115JanWangrat2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA116KacperWasiak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA117MikołajWasiak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA118DominikWawszczak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA119KamilWawszczak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA120AntoniWiśniewski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA121KrzysztofWodnicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA122JoannaWojciechowska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA123JanWojtach3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
WA124PiotrWojtala2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA125ArturWojtuszkiewicz1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA126MateuszWróblewski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA127JanZając2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA128AgataZałęska3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
WA129MarcelZawadzki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA130BartoszZąbkowski1Technikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
WA131MarekZbysiński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA132MikołajZnamierowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
WA133BorysŻyto3V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa PoniatowskiegoWarszawa
Wrocław
WR1AleksandraAndrasz3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR2ŁukaszBesuch1Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR3JanBogucki3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
WR4AntoniBuraczewski1Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR5BartłomiejBychawski1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR6ŁukaszCaliński3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR7BartoszChomiński2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR8JakubDawidowicz2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR9EwaDobrowolska3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR10JakubDobrzański3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
WR11IgorDudkiewicz3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR12WojciechGabryelski3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
WR13KrzysztofGąciarz3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR14AdamGil3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR15AdamGórkiewicz3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR16TytusGrodzicki3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR17MarekHajduk3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
WR18ŁukaszJałocha2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR19MateuszKapusta3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR20ZuzannaKiczak2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR21JakubKozłowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
WR22ŁukaszKrzempek3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR23ArturKrzyżyński3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR24DominikKuczyński2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR25KrzysztofŁukasiewicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w LegnicyLegnica
WR26MonikaŁysiak2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Marii Konopnickiej w OpoluOpole
WR27MarcinMartowicz3Liceum Ogólnokształcące Nr XIII im. Aleksandra Fredry we WrocławiuWrocław
WR28KacperMisiaszek2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR29WojciechMulka3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR30KrzysztofOlejniczak3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR31MichałOpala1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR32ŁukaszOrski2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR33StanisławOsajda2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR34MateuszPadarz2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR35MateuszPełechaty3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR36IwoPilecki-Silva3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR37LidiaPodoluk1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR38FilipRabiega2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR39StanisławReda2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR40JakubRudzik1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR41MichałRząsa2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR42ŁukaszSimbiga3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
WR43KatarzynaStasińska2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
WR44SzymonSzecówka3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
WR45KrzysztofSzymański1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR46AntoniŚmidoda3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR47MarekWiśniewski1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR48OlgaZaborska2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
WR49CyprianZiółkowski1Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
WR50PiotrZug2I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w OleśnieOlesno