Okręg gdański
1JuliuszBanecki1Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
2JakubBatkiewicz2Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
3MaciejBlock2VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w GdyniGdynia
4MateuszBorowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
5AdamCichy3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
6ArkadiuszCzarkowski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
7WilliamD'Amico - Waguca3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
8MikołajHang2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
9KacperHarasimowicz2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
10MariaHorodecka3Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w GdyniGdynia
11KamilIwanowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
12MiłoszKasak3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
13GabrielKicińśki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
14KacperKrzywicki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
15HubertKsiążek2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
16KajetanLewandowski1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
17Mateusz MaciejMasłowski1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
18MichałMgeładze-Arciuch2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
19MarcinMordecki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
20MichelNabayaogo2XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
21PawełNarkiewicz3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
22ŁukaszOrlikowski3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
23JustynaPalikowska1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
24WojciechPaupa2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
25MaciejRaczuk2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
26AntoniRucińśki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
27Paweł AntoniSadowski1Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew
28MateuszScharmach1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
29AndrzejStalke3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
30FranciszekSulima1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
31JanTryka1Gdańskie Liceum AutonomiczneGdańsk
32KingaUłasik3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
33MichałUmiński2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
34ŁukaszWasilewski3XX Liceum Ogónokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuGdańsk
35MichałWiliński1III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
36FilipWłasów2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
37DawidWoźny3III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
38JakubZagożdżon2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
39MikołajZaorski2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
40JakubZarzycki2III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPGdynia
Okręg katowicki
1DorianBajorek2Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma SzewczykaCzerwionka-Leszczyny
2KrzysztofBoryczka3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
3DorotaBujak2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
4MichałCiapka3Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Tadeusza SygietyńskiegoUjsoły
5KarolinaDądela3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
6WojciechDuda3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
7PawełGadziński1V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
8JoannaGinalska3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
9PiotrIgnacy2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
10AdamJeliński2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
11MarcinJędrych2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego STO w KatowicachKatowice
12AleksanderKatan3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
13KatarzynaKępińska3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
14WitoldKimla3V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice
15KacperKingsford3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKatowice
16KrzysztofKordal3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
17PiotrKowalczyk2II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoDąbrowa Górnicza
18BorysKowalik3I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
19JustynaKról3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
20JakubKumor2I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
21PawełLamża1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
22AleksandraLewandowska2I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w TychachTychy
23RafałLoska2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
24PiotrLudynia2I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w TychachTychy
25PiotrMatusiak3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
26LauraMeissner3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
27MikołajMiland1IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w CzęstochowieCzęstochowa
28PawełMoćko3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
29MateuszOrzeł2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
30MateuszPach3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
31KrzysztofPalatyński3Gimnazjum FilomataGliwice
32PrzemysławPikosz3V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice
33WojciechSocha1I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Akademickim Zespole Szkół OgólnokształcącychChorzów
34AdamSzeruda2V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
35PrzemysławSzewczak1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
36MarcinSzubert3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
37JakubSzymański3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
38MarcinTraskowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Akademickim Zespole Szkół OgólnokształcącychChorzów
39AleksyWalczak3II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich GórachTarnowskie Góry
40JędrzejWicha3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
41JakubWisła2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŻywcuŻywiec
42RochWojtowicz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
43NataliaWykpis3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
44AleksandraZachorowska1I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachGliwice
Okręg krakowski
1JakubAdamek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
2PiotrAksamit2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
3DominikBałaban2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
4JuliaBiały3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
5DanielBiernat3I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieTarnów
6BartłomiejBłoniarz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
7DominikaBocheńczyk2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
8IzabelaBrytan2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
9TomaszBuczyński3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
10JakubCałka3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
11JakubChmist2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
12DominikChmura2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
13KacperCienkosz1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
14HubertDej3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
15MiłoszDobosz3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
16MikołajDuch2I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieTarnów
17JakubDziarkowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
18TadeuszDziarmaga3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
19MichałFaciszewski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
20JakubFedak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
21JuliaFilip1III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
22PaulinaGacek2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
23KrystynaGasińska2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
24DanielGoc2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
25SzymonGołębiowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
26MichałHorodecki1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
27AleksanderJanczewski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
28IgaJanik2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
29MichałJarząbczyk2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
30PiotrKamiński2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
31AnnaKantor2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
32MikołajKardyś3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
33KarolinaKlimek3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w BochniBochnia
34FilipKonieczny2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
35RafałKrajewski-Siuda1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
36PiotrKubaty2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
37BłażejKubicki3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
38KacperKuca1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
39MajaKwiatek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
40StanisławŁenyk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
41RomanMadej3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
42StanisławMajchrzak1III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
43SoniaMarkowska2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
44AnielaMazanowska2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
45TomaszMazur2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
46WojciechMichałek3I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieTarnów
47KatzperMichno2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
48MateuszMirecki2Zespół Szkół ŁącznościKraków
49AndrzejMorawa2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
50NikodemMrowiec2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
51WojciechMura2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
52RadosławMyśliwiec2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
53FilipNikolow3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
54PawełNosal2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
55MateuszNowak2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
56MichałNowak2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
57PawełNowak3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w BochniBochnia
58AleksandraPasieka1II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
59DawidPastuszka3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
60MarcinPawłowski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
61PiotrPawłowski3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
62MichałPieniążek3Zespół Szkół ŁącznościKraków
63AndrzejPietraszkiewicz2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków
64JakubPodolak2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
65PatrykPrus2Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w AndrychowieAndrychów
66RafałPyzik2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
67JanRajczyk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
68PiotrRyłko3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
69ZofiaSalata2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
70RadzimSendyka3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
71StanisławSieniawski1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
72WitoldSikora3XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaKraków
73JakubSiuta2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
74MateuszSłuszniak3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
75KatarzynaSobczyszyn2I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
76InkaSokołowska3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
77GeorgiiStanishevski3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
78KarolStrama2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
79MikołajStrzała3I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusz RomeraRabka-Zdrój
80DawidSula2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
81FilipSynowiec3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
82VictorSynowiec2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
83MichałSzewc2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
84TomaszŚlusarczyk2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
85BeniaminŚniegowski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
86KarolinaŚwierk3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieTarnów
87KacperTopolski2I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w OlkuszuOlkusz
88BartłomiejWacławik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
89JerzyWilczek3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
90SzymonWojtulewicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieKraków
91MichałWoźny3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
92MariaWysogląd2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
93MichałZarębski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
94HubertZięba2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
95RadosławŻak1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
96MichałŻelasko3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
97GrzegorzŻmija2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
98TymoteuszTyprowicz2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKraków
Okręg lubelski
1PrzemysławBieniek3XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława KostkiLublin
2Jagoda MariaBracha2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
3MikołajDżugaj2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w KraśnikuKraśnik
4JanFabrowski3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
5StefanFrankowski2Ogólnokształcące Liceum LotniczeDęblin
6PatrykGreszta2III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w ZamościuZamość
7WojciechJasiński2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
8RadosławJurecki3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
9JanKlimczak3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
10ArkadiuszKoch3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
11PrzemysławKolaszyński3I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj
12Paweł TomaszLewkowicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoZamość
13MarekLisowski1Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
14PiotrŁaba3Powiatowe Gimnazjum w BiłgorajuBiłgoraj
15PawełŁacek2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
16EmilŁasocha1I Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoZamość
17PiotrŁukasiewicz2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
18MichałMarczewski3Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Białej PodlaskiejBiała Podlaska
19KorneliuszObarski3Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
20MartynaOsmałek2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
21MarekPawłowski2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
22KacperPiastowicz3I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj
23AlicjaPietrzak2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
24KonstantySmolira7Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Europejczyk" w SzerokiemSzerokie
25JakubSprawka2Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieLublin
26MikołajSpytek3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
27RafałSzulc3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin
28JakubTarkowski3II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w KraśnikuKraśnik
29MaciejWawryniuk3I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj
30KarolWolczyk3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
31MateuszZalewski3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii EuropejskiejZamość
Okręg łódzki
1 Mateusz Basiak 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich Końskie
2 Kamil Chrząszczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
3 Katarzyna Cuper 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
4 Piotr Dąda 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach Starachowice
5 Dawid Dróżdż 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
6 Maciej Dziuba 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich Końskie
7 Kamil Galewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
8 Bartosz Głowacki 3 Gimnazjum i Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
9 Kaja Gruntkowska 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
10 Mikołaj Grzebieluch 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich Końskie
11 Paweł Jacak 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce
12 Anna Jurek 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
13 Katarzyna Kobalczyk 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
14 Jakub Kołodziejczyk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
15 Tomasz Kosmulski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich Końskie
16 Piotr Kuc 3 Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach Kielce
17 Karol Kuźniak 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
18 Michał Kwiatkowski 3 Gimnazjum i Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
19 Jakub Lewandowski 1 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
20 Antoni Maciąg 3 Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach Kielce
21 Natalia Ożarek 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
22 Arkadiusz Pospieszny 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
23 Jakub Redner 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź
24 Patryk Nikodem Rogalski 3 Gimnazjum i Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
25 Szymon Rusiecki 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
26 Mateusz Sabat 2 Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach Kielce
27 Bartłomiej Sikorski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach Starachowice
28 Paulina Skalik 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
29 Jakub Sola 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
30 Andrzej Starzyk 2 Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach Kielce
31 Szymon Tuz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach Starachowice
32 Karol Zagródka 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce
33 Piotr Zygmunt 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź
Okręg poznański
1NataliaAdamska2I Liceum Ogólnokształcące w SzamotułachSzamotuły
2MariaBanaszkiewicz2VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami dwujęzycznymiPoznań
3PawełBłoch3Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w PilePiła
4CezaryBotta1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
5JanChlebek3III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
6PiotrDudziak2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
7JanIzydorczyk3III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w KoninieKonin
8MateuszJończak2I Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
9KosmaKasprzak3XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-JeziorańskiegoPoznań
10MarcinKasznia3III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
11MichałKierul2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w LesznieLeszno
12MichałŁopatka1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
13MateuszMagdziarz2Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoPiła
14MaksymilianMańko1III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
15MichałMatak3VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami dwujęzycznymiPoznań
16PatrykMorawski3VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami dwujęzycznymiPoznań
17MateuszNowakowski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
18JanOlszewski1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
19MateuszSłomiński3III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
20AntoniSolarski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
21Klaudia MariaTarabasz2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań
22PatrykTomalak2I Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego w Ostrowie WielkopolskimOstrów Wielkopolski
23StefanZbąszyniak2III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań
Okręg rzeszowski
1PatrykBarłowski3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
2AleksandraBazan2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
3DanielBlok2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w JarosławiuJarosław
4BartlomiejBurczyk3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
5DominikBysiewicz2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
6KamilCiebiera3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
7MironCzech1I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
8ŁukaszDubiel3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleJasło
9SzymonDziedzicki3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
10JanFornal3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
11JakubGładysz2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
12KatarzynaHanus3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
13MarcinHawryluk3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
14KacperHebda1I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
15RobertHiggins2IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
16KarolJurasz1I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
17BartoszJustkowski3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
18KacperKafara3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
19PiotrKaliciak3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
20JanKapusta1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
21MaciejKazalski3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
22AleksanderKędziora3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
23AleksandraKowalska2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
24GrzegorzLegęza3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
25MikołajMajka1I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
26PatrykMarszałek2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
27KamilMiśkowiec2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
28KrzysztofNawrocki1I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
29DanielPawlak1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
30KarolPękala3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
31FilipRożnowski2IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
32MaciejRut2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
33PawełSajdak2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
34MaciejSanocki1I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
35SebastianSpyrzewski2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
36MateuszStartek3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
37BartoszStec3Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
38JustynaStępień2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
39KrzysztofSycz1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
40AdamWątroba3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
41MateuszWiniarski2I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
42MaksymilianWojnar3I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcut
43WojciechZając3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w JarosławiuJarosław
44JakubZakonek3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRzeszów
45JanZiętek2I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
46BartoszZięzio1Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
47IzabelaZnój3I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w KrośnieKrosno
Okręg szczeciński
1JakubBiskup3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
2JakubCięciel3I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeZielona Góra
3WiktorDaniszewski3I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeZielona Góra
4OskarDąbkowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
5DamianDąbrowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
6JakubDobrowolski3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
7KrzysztofDruciarek3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
8NataliaDziadosz3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
9KornelHowil2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
10MateuszJanaszkiewicz2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
11JakubJasiński3II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
12JustynaJaworska2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
13MateuszKlepacki1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
14FranciszekKobus1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
15WojciechKolesiński3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
16MartaKuczma3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
17JacekKurys3V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin
18JakubKusyk2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
19KsaweryMielczarek3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
20TomaszNocoń3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
21TomaszNowak2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
22JakubNowakowski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
23JakubOganowski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
24MichałPapajewski1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
25HubertPawlusiński2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
26SzymonPiątek3II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
27MiłoszPluciński1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
28KrzysztofRogowski4Szczecińskie Collegium Informatyczne Technikum Informatyczne SCISzczecin
29WiktorRydygier2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
30PiotrSawicki3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
31PawełSkierś2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
32MichałStaniewski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
33JerzyStempinski2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
34MarcinStrzesak3II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
35JarowitŚledziński3Gimnazjum nr 16 w SzczecinieSzczecin
36MarcinTabisz1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
37JanTamborski3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalin
38SzymonUrban1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
39ŁukaszWodnicki1XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
40KacperZieniuk2XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieSzczecin
Okręg toruński
1 Szymon Augustynowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku Ełk
2 Anna Bachry 1 XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
3 Arkadiusz Bielak 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
4 Jagoda Bobińska 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
5 Łukasz Bondaruk 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie Olsztyn
6 Wojciech Drozd 2 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
7 Maciej Głuchowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz
8 Julia Gontarek 3 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
9 Aleksandra Górska 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
10 Antoni Grabowski 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
11 Jakub Izdebski 3 Gimnazjum nr 23 i Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie Olsztyn
12 Wiktor Jaśniak 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy Bydgoszcz
13 Jan Jeschke 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu Grudziądz
14 Paweł Knut 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu Toruń
15 Karol Kosowski 3 II Liceum Ogólnokształcące w Morągu Morąg
16 Antoni Koszowski 3 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
17 Piotr Krasowski 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie Olsztyn
18 Natalia Krupińska 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu Grudziądz
19 Mateusz Kwiatkowski 3 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
20 Tymoteusz Kwieciński 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
21 Weronika Piecuch 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
22 Jakub Pilimon 1 II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu Elbląg
23 Tomasz Puczel 3 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie Olsztyn
24 Monika Rasz 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy Bydgoszcz
25 Adrian Reniecki 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu Grudziądz
26 Hubert Ruczyński 3 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
27 Szymon Sieradzki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Inowrocław
28 Maria Skibicka 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
29 Jakub Szulc 3 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
30 Jakub Szwed 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie Olsztyn
31 Szymon Tur 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu Grudziądz
32 Marcin Welter 1 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu Toruń
33 Kinga Widła 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu Toruń
34 Jakub Winiarski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy Bydgoszcz
35 Maja Wiśniewska 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu Grudziądz
36 Adam Wojciechowski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy Bydgoszcz
37 Mikołaj Zakrzewski 1 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
38 Zbigniew Zakrzewski 2 Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
Okręg warszawski
1AdamAntończak2III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w WołominieWołomin
2MarcinAugustynowicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
3MaciejBajorek2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
4JakubBandurski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
5JakubBaranowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
6AdamBarański2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
7Mikołaj TymonBárdos3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
8TomaszBasiński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
9MieszkoBaszczak1Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1Warszawa
10JakubBedełek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
11DanielBernatowicz1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
12MaciejBiałobrzeski3II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila NorwidaOstrołęka
13FranciszekBiel3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
14BogdanBłędziński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
15MateuszBoruń3I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay SinhjiWarszawa
16AleksanderBosek2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
17SzymonCedrowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
18WiktorChmielewski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
19Marcel JerzyChwiałkowski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa
20BartłomiejCieślar2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
21AdamDankowiakowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
22KarolDenst3II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
23Filipde Raad3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
24JanDobrakowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
25PrzemysławDominikowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystok
26SzymonDominikowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
27KarolinaDrabik3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
28JowitaDrozdowicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
29WitoldDrzewakowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
30MichałFedorowicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
31MarcinGalas3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
32IgnacyGębuś3Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego WróblewskiegoWarszawa
33FilipGłębocki2II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Pawła JasienicyWarszawa
34KrzysztofGłowiński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
35PaulGraczyk2Lycée International de Saint-Germain-en-LayeSaint Germain en Laye, France
36MieszkoGrodzicki2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
37MichałGrudzień2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
38GrzegorzGruza3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
39PiotrGrynfelder1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
40MałgorzataGwiazda2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
41Dieu HoaHa2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
42StanisławHauke2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
43JuliannaJagiełło3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
44PiotrJakimiuk1II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
45MaciejJakubiak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
46SzymonJakubicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
47AdamJankowski3IV Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji KościuszkowskiejPiaseczno
48ŁukaszJanowicz3III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoBiałystok
49JakubJung3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
50IgorKamiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
51RafałKarpiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
52AlexanderKhadir3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
53TomaszKiełbasa3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
54GrzegorzKiersnowski2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
55TymonKobylecki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
56MartaKorpacz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
57TomaszKostrzewa3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
58MikołajKozakiewicz3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
59HubertKozubek3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoRadom
60MateuszKujawski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
61MichałLachowicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
62MichałLange3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
63AleksanderLeśniak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
64BartłomiejLewandowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
65KacperLewandowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
66SzymonLitwin3Technikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
67KonradLitwiński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
68HubertLubański3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
69KatarzynaŁyczek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
70JanMałaśnicki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
71MaciejMałowidzki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
72ZofiaMarciniak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
73MarcelinaMarjankowska2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
74ZuzannaMatuszewska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
75MaciejMiland3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
76MikołajMilke2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
77WojciechMisiak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
78AleksanderMisztal3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
79TomaszModzelewski2I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyŁomża
80MaksymilianMucha3II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
81ErykMuchorowski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
82DominikMyśliwiec2II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
83MajaNamysłowska2XVII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoWarszawa
84MariaNazarczuk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
85PatrykNikonowicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyŁomża
86FranciszekNowak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
87MichałOrżanowski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
88MichałPastuszak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
89JanPaszkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
90TomaszPaśnikowski2CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego DomeykiWarszawa
91AdamPerełkiewicz3XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoWarszawa
92MateuszPiekarczyk1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
93PawełPielasa3II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
94WitoldPietroń2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
95JakubPiotrowicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
96MaciejPodgórski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
97PiotrPomagalski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
98KrzysztofPopis3V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa PoniatowskiegoWarszawa
99MariaPopławska2I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyŁomża
100AntoniPuch2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
101AndrzejRadzimiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
102MałgorzataRóg3Akademeia High SchoolWarszawa
103MikołajRuszczyk3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyŁomża
104JakubRymarski1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
105KornelSikora1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
106KrzysztofSikora1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
107KonradSkublicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
108MichałSłoniewski1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
109Jakub IgorSłowikowski3Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela MakuszyńskiegoŻuromin
110MateuszSmoliński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
111SzymonSobczak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
112LidiaSobońska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
113KacperSołtysiak3Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuPłock
114MateuszSoszyński2V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa PoniatowskiegoWarszawa
115MateuszStączek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
116DominikStempień2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
117AntoniStrychalski2II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Pawła JasienicyWarszawa
118ArturSzafarczyk3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
119RobertSzafarczyk3VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa
120SzymonSzmigielski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
121MichałSzumielewicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
122MichałSzwej2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
123RafałSzypulski3III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej Ostrołęka
124MartaŚwiderska3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
125JakubŚwistak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
126Tuan AnhTran3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
127PiotrTrzeciak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
128LudwikaTwardecka3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
129AleksanderWalenciak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
130JanWangrat1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
131KacperWasiak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
132MikołajWasiak2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
133DominikWawszczak1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
134Antoni MaciejWiśniewski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
135TymoteuszWiśniewski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
136KrzysztofWodnicki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
137JoannaWojciechowska2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
138PiotrWojtala1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
139JanWojtas3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
140JakubWornbard3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
141MateuszWróblewski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
142JanZając1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
143MarcelZawadzki2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
144MarekZbysiński3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
145MateuszZieliński3II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
146MikołajZnamierowski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWarszawa
147BorysŻyto2V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa PoniatowskiegoWarszawa
Okręg wrocławski
1AleksandraAndrasz2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
2ŁukaszBesuch3Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26Wrocław
3AntoniBuraczewski8Szkoła Podstawowa nr 107 we WrocławiuWrocław
4BartłomiejBychawski3Gimnazjum Akademickie Politechniki WrocławskiejWrocław
5ŁukaszCaliński2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
6BartoszChomiński1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
7PawełCirko1Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w KluczborkuKluczbork
8GrzegorzCzech3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
9EwaDobrowolska2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
10JakubDobrzański2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
11MichałDoros3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
12KrzysztofFarys3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
13JakubFranczak2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
14ZofiaFrej2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
15WojciechGabryelski2Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
16KrzysztofGąciarz2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
17DominikGdesz3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
18RadosławGirul3Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we WrocławiuWrocław
19AdamGórkiewicz2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
20TytusGrodzicki2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
21MarekHajduk2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w LubinieLubin
22ŁukaszHomziuk3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
23ŁukaszJałocha1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
24JakubKamiński3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
25MateuszKandybo3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
26MateuszKapusta2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
27ZuzannaKiczak1Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
28ŁukaszKrzempek2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
29ArturKrzyżyński2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
30FranciszekMalinka3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
31MarcinMartowicz2Liceum Ogólnokształcące Nr XIII im. Aleksandra Fredry we WrocławiuWrocław
32JakubMikłasz1II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWałbrzych
33KacperMisiaszek1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
34AdamMorawski3Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
35MichałMrugała2International School of EkolaWrocław
36WojciechMulka2Gimnazjum Akademickie Politechniki WrocławskiejWrocław
37JakubNiksiński3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
38KrzysztofOlejniczak2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
39MateuszOpala3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
40MichałOpala3Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26Wrocław
41ŁukaszOrski1Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
42MateuszPadarz1Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
43MikołajPater3Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w OpoluOpole
44MateuszPełechaty2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
45AdamPędziwiatr2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
46IwoPilecki-Silva2Liceum Ogólnokształcące Nr III imienia Adama Mickiewicza we WrocławiuWrocław
47ŁukaszPluta3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
48JakubRudzik3Gimnazjum Akademickie Politechniki WrocławskiejWrocław
49StanisławSochacki2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
50KacperSolecki3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
51DawidStrojek3Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
52SzymonSzecówka2Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
53AntoniŚmidoda2Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół Nr 14 we WrocławiuWrocław
54JanWańkowicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w LegnicyLegnica
55WeronikaWiesiołek3Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
56JakubWoźny3Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w KluczborkuKluczbork
57PiotrZug1I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w OleśnieOlesno