Reprezentacja Polski zajęła 10 miejsce w LX Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej, w Europie była trzecia. Uzyskała 168 p. Wygrali z tą samą liczbą punktów 227 uczniowie z ChRL i USA, na trzecim miejscu była Korea Południowa (226 p.), na czwartym Korea Północna (187 p), piąta Tajlandia (185 p.), szósta Rosja (179 p.), siódmy był Wietnam (177 p.), ósma Singapur (174 p.), dziewiąta Serbia (171 p.). Jan Fornal uzyskał 42 p. dzieląc pierwsze miejsce z dwoma Amerykanami , dwoma Chińczykami z ChRl, i Koreańczykiem z Korei Południowej. Radosław Żak uzyskał 28 p. i został nagrodzony srebrnym medalem, Juliusz Banecki uzyskał 27 p. i został nagrodzony srebrnym medalem, Kamil Galewski uzyskał 25 p. i został nagrodzony srebrnym medalem, Justyna Jaworska uzyskała 23 p. i została nagrodzona brązowym medalem, taką samą ocenę uzyskał Tomasz Ślusarczyk i został nagrodzony brązowym medalem. Wynik reprezentantów Polski uznać należy za bardzo dobry. Całej szóstce gratulacje i życzenia nie mniejszych sukcesów w przyszłości. Gratulujemy również ich nauczycielom. W LX Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej uczestniczyło 621 uczennic i uczniów ze 112 krajów. Dokładne wyniki wszystkich można obejrzeć na stronie https://www.imo-official.org/. Są tam też zadania z zawodów . Ciekawostka pierwsza: trzech nauczycieli pojechało do Bath na własny koszt, aby obejrzeć swych uczniów na jej zakończeniu. Ciekawostka druga: na siódmym miejscu z wynikiem 41 p. znalazła się Jelena Ivančić z Serbii.