1. Zawody III stopnia odbędą się w Stalowej Woli w dniach 29 i 30 marca 2023 r. (środa, czwartek) w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli przy ul. St. Staszica 5.
  2. Uroczyste zakończenie LXXIV Olimpiady Matematycznej odbędzie się 1 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Stalowej Woli.
  3. Wszyscy uczestnicy finału LXXIV OM powinni zgłaszać się w dniu 28.03.2023 r. w I LO im. KEN w Stalowej Woli ul. St.Staszica 5
  4. Opiekunów uczniów należy zgłosić organizatorom finału LXXIV Olimpiady Matematycznej najpóźniej do 20 marca 2023 r. do Pana Waldemara Rożka drogą mailową na adres: stalowawola@omj.edu.pl Koszt pobytu opiekuna wynosi 130,00 zł / dzień.
  5. Prosimy o regularne sprawdzanie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Olimpiady.
  6. Uczestników zakwalifikowanych do finału prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności danych w kwestionariuszach osobowych, dostępnych po zalogowaniu. Znajdą się one na zaświadczeniu o tytułach: finalistki/y i laureatki/a. W przypadku problemów prosimy o kontakt z administracją strony.